Príbeh o interaktívnej tabuli

Domov » Všetky články » Príbeh o interaktívnej tabuli

Som interaktívna tabuľa, milujem školu, ale …

vždy budem súperiť s tou čiernou! S akou čiernou? No predsa čiernou tabuľou a farebnými kriedami.

Tak dobre, máte pravdu nemusím. Môžeme sa navzájom dopĺňať. Moja čierna kamoška je lepšia pre prváčika, lebo si trénuje rúčku a písanie a ja? Som zase lepšia na všetko ostatné chi-chi.

Som proste modernejšia aaaa nepráši sa zo mňa.

Aj minule. Prišla pani učiteľka a chcela deťom ukázať ako funguje filtrácia vody. Zapla ma, pustila im video z youtube a deťom sa to veľmi páčilo. Alebo interaktívny program, kde si môžu tretiaci trénovať vybrané slová, alebo dokonca rysovať. V druhej triede si zase deti púšťajú rôzne edukačné hry, s ktorými sa zabávajú a učia. Prváci si zase opakujú farby a skúšajú prvé tvary písmen. Dokonca si môžete so mnou trénovať anglické slová. A štvrtáci si môžu pustiť online mapy na Vlastivede. Som veľmi šikovná a praktická, ale momentálne som veľmi smutná interaktívna tabuľa…už viac ako mesiac ma nezapli :(.

A to som aj v zástrčke a ide aj internet. Neviem čo sa stalo. Myslím, že nebude chyba ani v žiarovke v dataprojektore, pretože ja stále celá žiarim. Interaktívne perá sú pripravené, aj ukazovátko… niekde inde bude chyba. Možno…možno nie som dobre nakalibrovaná. Minule Peťo z 3.A chcel kliknúť na správny výsledok a klikol na nesprávny…možno za to môžem ja. Pani učiteľka sa inak o mňa pekne stará, čistí mi pravidelne filter a minule sme boli spoločne dokonca na online vyučovaní. To bola paráda, všetky deti boli na mojom obraze. Perfektné! Ja fakt milujem školu, milujem všetky predmety, pani učiteľku, aj pohladenie detským prštekom. Vždy je to taká zábava. Nenechávajte ma oddychovať prosím, chcem žiariť každý deň. A kalibrácia je predsa hračka!

Vaša interaktívna tabuľa – tá biela :).

Keď na mňa klikáte a dotyk je posunutý alebo nepresný, alebo kreslíte vedľa požadovanej oblasti, asi nebudem dobre natavená. Potom si prečítajte článok o mojom nastavení.

Ďalšie zaujímavé príspevky

Nefunkčný displej na notebooku – „čierna obrazovka“

Nefunkčný displej na notebooku – „čierna obrazovka“

Pre nášho zákazníka sme riešili problém s nefunkčným displejom na notebooku. Náš výkon spočíval v diagnostike problému a opravy notebooku. V tomto prípade došlo ku výmene 17“ LCD panela za nový na notebooku ASUS...

Slovník pojmov

Slovník pojmov

AscAgenda - ascAgenda je populárny softvér na kompletnú administráciu školy. Medzi hlavné funkcie patrí: Evidencia žiakov, učiteľov, tried, majetku, knižnice, tlač zoznamov, rozhodnutí, výchovných opatrení, vysvedčení, zoznamov, rozhodnutí,...